Autor Wątek: Praca w aptekach DOZ?  (Przeczytany 84145 razy)

Wiktoria

• Newbie
  • *
Odp: Praca w aptekach DOZ?
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 26, 2013, 07:04:09 pm »
Witam. Pracuje od 2 miesięcy w aptece DOZ jako technik, mam na rękę 1800 zł. Miasto średniej wielkości w pomorskim. Zgadzam się z opiniami na forum. Firma to kolos na glinianych nogach. Wyzysk na maksa, MM którzy nie maja pojęcia o pracy w aptece i ciągłe wciskanie promocji przykasowej. Tajemniczy pacjent który ocenia naszą pracę, zapięty fartuch uśmiech na twarzy, identyfikator i inne głupoty. A pacjent-klient jest najmniej ważny, no chyba że kupuje żele, pasty, szczoteczki, soki i inne głupoty. Takie targowisko które nie ma nic wspólnego z apteką.

pracownik

• Gość
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 27, 2013, 10:50:58 am »
Mgr farmacji w Dozie zarabia teraz 3 tys zl ale oczywiscie brutto....

nula

• Gość
« Odpowiedź #197 dnia: Marzec 28, 2013, 10:10:42 am »
Brutto ? Przecież to jakąś śmieszna kwota.

Robert

• Gość
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 29, 2013, 10:39:38 am »
Śmieszna to jest wasza praca. Ja bym wam 1000 zł brutto nie dał.

magister...nie farmacji

• Gość
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 29, 2013, 07:48:53 pm »
Chwalisz się czy żalisz?
Najbardziej zdegradowana branża. Technik sfrustrowany nie byciem magistrem, magister sfrustrowany że nie jest lekarzem.

upierdliwek

• Gość
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:37:02 am »
pułki????pułki?? matko droga jaki wstyd.... jak ty człowieku leki wydajesz jak po polsku pisać nie umiesz???

Ania

• Gość
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:06:27 pm »
Mgr w aptece w DOZ na Mazowszu zarabia od 3000 zł do 3500 netto, kierownik od 4000 do 5000 zł netto, technik u mnie w aptece 2300 netto,ale znam mnóstwo koleżanek zarabiających w tej sieci poniżej 2000 zł netto, oczywiście zależy to od wielu czynników, tendencja raczej spadkowa jeśli idzie o zarobki (bez przerwy szukają ludzi, migracja musi być duża)

doz wawa

• Gość
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 27, 2013, 12:17:29 am »
Pani kasia G. specjalistka od HR rzeczywiście jednych promuje innych neguje.Ogólnie jest słaba,zawsze po czasie i tyle lat nie może nauczyć się podstawowych czynności.ciekawe z kim........,że tak długo pracuje....:)  Cienka jest,boi się konfrontacji a bohaterka w duecie z anitą.Fałszywa i bez pojęcia o Human resources,nawet na urlop nie załatwi pracownika.Bezczelna i płytka jak cały DOZ.A DOZ to pewnie za chwilę się zawali bo jak można zajmowac sie opieką farm bez personelu.DOZ to znak firmowy obciachu i niskiego poziomu

były pracownik

• Gość
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 27, 2013, 11:40:33 pm »
czy Wy tez dostawaliście firmowe pisma, w tym wypowiedzenia, pisane z kilkoma błędami ortograficznymi?Pani Kasiu G -ośmiesza się tylko Pani...

Ala

• Gość
« Odpowiedź #204 dnia: Maj 10, 2013, 12:52:32 am »
Byłam na rozmowie w DOZie i powiedźcie mi, kto zajmuje się towarem, metkowaniem itp.? Bo nie zapytałam o to. Czy trudno jest wyrobić te ich targety? Na ile dają umowę? Ja mam pracę na część etatu w aptece prywatnej, chciałabym sobie dorobić i odezwali się z Dozu. Mam trochę mieszane uczucia co do rozmowy, nie wiem czy nie mieli chętnych (?), bo dano mi numer komórki na który mam zadzwonić jak się zdecyduję, z reguły to pracodawca mówi, że oddzwoni hmm...zastanawiające. Czy ktoś tak miał? Na 0,5 etatu proponują ponad 1100, czyli na cały trochę ponad 2200, więc nie jest tak źle jak na osiedlową aptekę...proszę o opinie, bo muszę podjąć decyzję czy dać sobie spokój i szukać dalej czy się zdecydować.

baracuda

• Gość
« Odpowiedź #205 dnia: Maj 11, 2013, 08:58:00 am »
W DOZIE NIE METKUJEMY TOWARU, NATOMIAST Z WTORKU NA SRODĘ JEST ZMIANA CEN TRZEBA SPRAWDZAĆ CZY ZGADZAJA SIE Z MERCHEM. NA TO ŻE POMOC APTECZNA
SPRAWDZI TOWAR NIE LICZ PRZEJĘTE SĄ PRZEZ INNĄ FIRMĘ, MAJĄ MAŁO GODZIN WPADAJA TYLKO SPRZATAĆ. U NAS W APTECE PRZYCHODZI WIECZOREM NA 2 GODZINY TAK WIĘC
MUSI ROBIĆ TO KTOŚ INNY . PODEJRZEWAM ŻE TO BĘDZIE UMOWA ZLECENIE PILNUJ KWOT BO Z REGUŁY UMOWA PRZYCHODZI Z DUUŻYM  OPÓŹNIENIEM A KWOTA JEST NIŻSZA- TO ICH STARY
NUMER A WIEM CO MÓWIĘ BO PRACUJE DLA DOZ JUŻ 7 LAT.POWODZENIA ;)

martyna

• Gość
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 11, 2013, 07:23:48 pm »
Mam pytanie. Czy ktoś wie  jak wygląda praca w sieci aptek zdrowe ceny???

uczciwy

• Sr. Member
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 19, 2013, 01:40:38 pm »
Tez pracuje w DOZ juz kilka lat i jak dotad nikt mnie na kasie nie wyrolował. Pensje dostaje co miesiac na konto, bez opóźnień i żadnych przekrętów. Kiedys pracowałem u tzw. "prywaciarza" i tam dopiero byly chece na umowie jedna kwota, do reki druga, zero pewności ile zarobie , no ewentualnie ta najniższa krajowa, bo tzw." premia do reki " nie zawsze była płacona. Godziny pracy jak wszedzie, a płaca duzo nizsza niz obecnie w DOZ dostaje. Wiec dziwie sie tym co wciaz narzekają na prace w sieciówkach.

heca

• Gość
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 20, 2013, 08:15:16 pm »
Na razie to DOZ zaczyna  mieć  olbrzymie  problemy ze znalezieniem  personelu. O pracy w tej sieci krążą  takie opinie, że nie ma co się dziwić. Ja wiem o kilku znajomych farmaceutach (szukających pracy), którzy odmówili pracy u nich.
Uczciwy co z tego, że pensja płacona  w terminie, jeśli  CAŁA reszta to naprawdę koszmar?

anty

• Gość
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwiec 21, 2013, 03:17:02 pm »
http://doz-kariera.humanwayapp.com/
Szukaja ale czy znajdą?