Autor Wątek: Praca w aptekach DOZ?  (Przeczytany 82179 razy)

gocha

• Gość
Odp: Praca w aptekach DOZ?
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 21, 2013, 04:27:02 pm »
Patrząc po ilości poszukiwanych magistrów i kierowników to ludzie odchodzą od nich masowo. Pewnie znajdą w końcu kogoś, kto nie będzie świadomy w co chodzi. Niemniej w moim regionie pomimo kryzysu i niewielu ofert, to oni ogłaszają się wciąż i wszędzie, co znaczy, że ludzie nie chcą tam pracować. Ale czy się dziwić? Zamiast pracy aptecznej, to tabelki,durnowate rankingi, drukowanie i wycinanie cen ( zabawa w sam raz dla przedszkolaka) ale czy dla osób z wyższym wykształceniem?
Jak ktoś wyżej pisał - kolos na glinianych nogach (tylko wg mnie już nawet nie na glinianych a papierowych)

Wiktoria

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 21, 2013, 07:10:06 pm »
Praca w Doz jest najgorszą jaką do tej pory miałam. Od pracownika oczekują nie wiadomo czego, strasząc zwolnieniem, obcinając pensje. Sami pozatrudniali mnóstwo osób. lecz nikt nic nie wie i nie jest ,,decyzyjny''.  Mam nadzieję że ich koniec jest bliski....

Manager do spraw zbędnych

• Gość
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:18:11 pm »
Drodzy forumowicze! Nie rozumiem tego złośliwego tonu wypowiedzi. Przecież wiadomo, że w pewnych obszarach niezbędne jest podjęcie przedsięwzięć mających na celu systematyczny, wyraźny WYKŁADNICZY(!) wzrost parametrów nałożonych przez FIRMĘ. Zapewniam Państwa że przełoży się to na poprawę jakości, bezpieczeństwa i skuteczności farmakoterapii jak i ugruntuje opiekę farmaceutyczną, którą staramy się prowadzić wbrew przeciwnościom losu i złośliwości sił nieczystych z nadzoru. PS: pamiętajcie o konkursach w których bierzecie udział!! Niech nikt nie traci wiary w zwycięstwo!!!
"Razem, młodzi przyjaciele!
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele.
Jednością silni, rozumni szałem,
Razem, młodzi przyjaciele!...
I ten szczęśliwy, kto padł wśród zawodu,
Jeżeli poległem ciałem
Dał innym szczebel do sławy grodu." (AM)

gocha

• Gość
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 24, 2013, 12:13:46 am »
Cytat: Manager do spraw zbędnych lin1368.msg5495#msg5495 date=1371849491
Zapewniam Państwa że przełoży się to na poprawę jakości, bezpieczeństwa i skuteczności farmakoterapii jak i ugruntuje opiekę farmaceutyczną, którą staramy się prowadzić wbrew przeciwnościom losu i złośliwości sił nieczystych z nadzoru.
Hehehe a ja mam wrażenie, że niezbyt wasze MANAGERZE rządy się udają. Apteki pod kreską, zwalniani ludzie, obniżane pensje, kiepskie warunki pracy, pacjenci mający dosć kolejnego żelu pod prysznic czy mydelka. Każda z tych sytuacji jest waszą WYŁĄCZNĄ porażką.

były pracownik

• Gość
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 27, 2013, 11:15:03 pm »
Powiedzcie mi skąd się w dozie biorą takie orły zarządzania, które najpierw szkolą pracowników, potem stosują mobbing, żeby ci wciskali klientom (celowo piszę "klientom") przykasowe badziewia, potem w ramach "optymalizacji kosztów" zwalniają co trzecią osobę, by po kilku miesiącach znowu poszukiwać nowych! naiwnych na to samo stanowisko?...Nowi i naiwni, a raczej zdesperowani sytuacją na rynku pracy, się znajdą zawsze i dopiero po jakimś czasie dociera do nich, że są tylko trybikiem w glinianej machinie. Pozdrawiam wszystkich byłych!

kalinka

• Gość
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 16, 2013, 11:32:40 am »
DR.Max robi to samo, zwalniają z dnia na dzień  za słabe wyniki sprzedaży, szukają co raz tańszych pracowników (np. stażystów) i mówią że nie chodzi o koszty tylko fachowość personelu i jakość pracy.
zresztą zarząd to byłe DOZY
i jeszcze przekręty z towarem z Glaxo- kryminał

uczciwy

• Sr. Member
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 16, 2013, 03:59:07 pm »
Nie zgadzam sie  z tym zupelnie. pomimo, że jestem przecietnym pracownikiem w DOZ jestem zatrudniony juz kilka lat. Jak narazie nikt mi  zwolnieniem nie groził, co do pensji moze nie sa wygorowane,ale sa w terminie. W mojej aptece nie ma jakis krzywych akcji, sprzedaz przykasowa jest, i kazdy do tego przywykł. A niektórzy stali klienci czasem nawet sami dopytuja mnie co dzis w promocji mamy:):)
Moim zdaniem tak duza firma jak DOZ mimo wszystko jest stabilnym miejscem pracy.

jeszcze pracownik

• Gość
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 17, 2013, 12:23:04 pm »
Co z tego, że płacą terminowo, jeśli pensja nie wystarcza na zapewnienie mojej rodzinie podstawowych potrzeb. Na razie jeszcze pracuję w DOZie, ale mam już coś na oku i z największą satysfakcją się zwolnię. Moja dobra rada dla wszystkich: DOZ to ostateczność, szukajcie pracy w prywatnych aptekach, gdzie będziecie się spełniali jako farmaceuci, gdzie będziecie proponowali i doradzali zgodnie z Waszą wiedzą i doświadczeniem, gdzie nikt Wam nie nakazuje sprzedawać to co chciałby DOZ, i gdzie nikt nie będzie pół dnia stał obok Was i potem oceniał i dawał "dobra rady" jak powinno się efektywnie sprzedawać. Pamiętajcie, DOZ to ostateczność. Nikt z Was nie chciałby być tak traktowany jak pracownik DOZ. Nie radzę się o tym osobiście przekonywać.
Pozdrawiam.

qwerty

• Gość
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 17, 2013, 10:09:10 pm »
Do "jeszcze pracownik" wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałem w "sieciówce" i u prywaciarza. Tu jesteś i tam jesteś popychadłem, o doradzaniu to można zapomnieć. Masz być robotem, któremu niestety trzeba płacić. Niskie płace to standard ale się wiesz że dziesiątego pensja będzie na koncie

agata

• Gość
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 18, 2013, 08:48:59 pm »
Czy ktoś słyszał, że w DOZach miała być kolejna obniżka płac, ale wymyślili coś innego zwalniają technika (ten, który zarabiał najwięcej) i zatrudniają za najniższą krajową nowego technika po stażu. W Trójmieście już podobno kilka aptek ma zmianę personelu. Podobno jest to korzystniejsze dla dobra firmy, zwolnić jednego a nie wszystkim dać kolejne obniżki płacy. Co o tym sądzicie?

anty

• Gość
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 19, 2013, 05:57:46 pm »
Wcale bym sie nie zdziwił patrząc na to ilu pracowników szukają:

http://doz-kariera.humanwayapp.com/

>:(

karolina001

• Gość
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 22, 2013, 09:44:23 pm »
Wcale bym sie nie zdziwił patrząc na to ilu pracowników szukają:

http://doz-kariera.humanwayapp.com/

>:(
widać, że bardzo źle się  w tej firmie dzieje. Osobiście  uważam, że im szybciej padną, tym lepiej dla farmacji w Polsce i dla pacjentów. Ci ostatni nie będą nagabywani do zakupu kolejnego (marnej marki i jakości) kremiku, mydełka, żelu, itd itd

fluoksetyna

• Gość
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 29, 2013, 12:35:35 pm »
Agato! czy orientujesz sie jakie apteki w  trojmiescie zostaly dotkniete przez kolejny genialny pomysl dozu? ja osobiscie mam dosyc pracy w  tej firmie. na szczescie mam obecnie kierownika ze zdrowym dystansem do tej firmy  i jestem w stanie jeszcze przez jakis czas przezyc kazdy kolejny pomysl bezglowych markentingowcow. Podobno nasz kochany zarzad przyjezdza do trojmiasta  na ogladanie aptek, oczywiscie "zachaczając" o weekend (chyba na spa w oliwksim i tankownaie po sopockich restaruracjach). ciekawe czemu w lutym nie przyjezdzaja...  moze wtedy Zakopane ma checking ;) Ale wlasciwie gdybym ja mimo wysokiej pensji mogla sie chilowac za firmowe pienaidze... pewnie bym skorzytsala.

uczciwy

• Sr. Member
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 29, 2013, 03:26:19 pm »
Troche tego nie rozumiem tyle się mówi o wysokim bezrobociu, masowej liczbie absolwentów bez pracy. czytając to forum odnoszę wrażenie ze jednak z tą pracą nie jest tak źle, skoro tyle osób na własne życzenie myśli o zwolnieniu sie z pracy, W czasach tzw. kryzysu większa liczba ofert pracy na rynku powinnna byc moim zdaniem odbierana z troche wiekszym entuzjazmem. Ale jak widze rosnace oferty pracy w DOZ wiążą sie tylko ze złą opinia o pracy tam. To dla mnie trochę niezrozumiałe.

TECHNIKstaż

• Gość
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 29, 2013, 03:45:25 pm »
CZEŚĆ JESTEM TECHNIKIEM FARMACEUTYCZNYM SZUKAM APTEKI  KTÓRA PRZYJĘŁABY MNIE NA STAŻ.DYPLOM OTRZYMAŁAM 2 LATA TEMU .WIEM ŻE CIĘŻKO JEST ALE MOŻE KTOŚ WIE O JAKIEJŚ APTECE.JA POCHODZĘ Z MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI APTEK JEST TUTAJ Z 5 ALE CIĘŻKO NIKT NIE CHCE PRZYJĄĆ TECHNIKA NA STAŻ.SZUKAM STAŻU W ŻNINIE I OKOLICACH, NAWET BYDGOSZCZ, GNIEZNO.PROSZĘ O KONTAKT I POMOC .POZDRAWIAM wwwbanderoza@wp.pl