Autor Wątek: związek zawodowy techników farmaceutycznych  (Przeczytany 1239 razy)

gość

• Gość
związek zawodowy techników farmaceutycznych
« dnia: Marzec 17, 2012, 08:28:10 pm »
Witam

Mam pytanie czy może ktoś z Was jest zapisany w ZZTF ? ja niestety na stażu się zarejestrowałam to było z jakieś 6 lat temu. W ogóle póżniej o tym zapomniałam. Jakoś kilka dni temu zalogowałam się tam ponownie, patrzę a oni naliczają mi jakieś składki. Może ktoś wie czy to jest dobrowolne? Jak można się z tego wypisać? Napisałam do nich maila ale nie mogę się doczekać od nich odpowiedzi :/

Będę wdzieczna za pomoc, pozdrawiam.

madzia

• Gość
Odp: związek zawodowy techników farmaceutycznych
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2012, 10:11:48 am »
Przynależność do ZZTF wiąże się z opłacanie składek , to organizacja zawodowa która zajmuje się problemami techników farmacji i ich reprezentuje . Składka jest moim zadaniem symboliczna , przeliczyłam wychodzi 5 zł miesięcznie - czy to dużo ? ZZTF  to jedyna taka organizacja zawodowa która wspiera działania na rzecz utworzenia studiów zawodowych dla techników , dąży do podniesienia prestiżu zawodowego . Jeśli zapisałaś się przypadkowo , przez błąd to  rozumiem  , ale jeśli jesteś technikiem czynnym zawodowo to już nie . Popatrz na inne zawody medyczne ( nawet pielęgniarki czy  mgr farmacji ) tam przynależność do korporacji , związku zawodowego to obowiązek i przywilej a  składki płacone tam  są znacznie wyższe .

bazyl

• Gość
Odp: związek zawodowy techników farmaceutycznych
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 01:12:31 pm »
Taaa.. Magistrzy farmacji odprowadzają składki do Izby  :D Jacyś frajerzy to może  ;)